Zapůjčení přístrojů

Monitor Vám pomůže hlídat a chránit Vaše miminko před riziky náhlého selhání dechu (SIDS). Syndrom náhlého úmrtí kojence je jednou z nejčastějších příčin úmrtí kojenců do jednoho roku života.

Monitor je výborným pomocníkem při každodenní péči o dítě – svoji nepostradatelnou úlohu má při péči o kojence s nízkou porodní váhou, rizikovými zdravotními komplikacemi, ale i při péči o zcela zdravé miminko.

Monitor je velmi citlivý přístroj, který snímá přes matraci dechovou a pohybovou aktivitu Vašeho miminka. V případě ohrožení spustí zvukový a optický alarm. Dokáže včas přivolat pomoc.

Po každé zápůjčce prochází přístroj odbornou kontrolou.

Na možnost zapůjčení se informujte u dětských sester na novorozeneckém oddělení v den propuštění.

Umožňujeme pronájem monitoru dechu novorozence na dobu 6 měsíců s možností prodloužení na 1 rok. Služba je zpoplatněna dle aktuálního ceníku NNBK s.r.o. Platba bude provedena při předání přístroje prostřednictvím bankovního příkazu, který ukážete personálu - číslo účtu Moneta bank 7608414/0600, VS číslo monitoru např. 22189000199 (pokud se nevejde celé tak se vynechte první čísla, standardně je na VS v ČR 10 čísel), KS 2222, do poznámky piště NYMBURK/jméno na koho je uzavřena smlouva (vzor: Nymburk/Novák).

Na zapůjčení monitoru dechu lze čerpat příspěvek od zdravotních pojišťoven.