Reference

Záleží nám na Vašem názoru a jsme vždy velmi rádi, když jsme na naši práci pochváleni. Je to pro nás motivace zlepšovat dále naše služby a vytvářet vhodné prostředí pro maminky i jejich miminka.

Naše klientky

Lépe jsem si vybrat nemohla. Porodní asistentky na 1*. Milé, vstřícné, nápomocné. Cítila jsem se tam velice dobře.

Na oddělení šestinedělí si nemůžu také stěžovat. O mě a malou Anastázii bylo královsky postaráno. Až se mi nechtělo domů.

Sandra (FB)

Vřele doporučuji všem budoucím maminkám. Péče při porodu byla perfektní a zároveň byly respektovány moje potřeby a přání. Na oddělení šestinedělí bylo všechno taky moc fajn. Mám srovnání s jinou porodnicí, kde jsem rodila první dítě a tady to bylo všechno mnohem více v klidu a v pohodě. Žádný stres při kojení... Moc děkuji všem z porodnice a doufám, že je jejich práce bude pořád bavit. Určitě to jde vidět na jejich nasazení a atmosféře Děkuji moc.

Evča (FB)

Dovoluji si Vám zaslat pochvalu pro oddělení Porodnice nymburské nemocnice. Rodila jsem zde již potřetí a ráda bych poděkovala skvělému personálu, milým a lidským sestřičkám, sympatickým lékařkám a lékařům. Vážím si úžasného přístupu a lidí, kteří tvoří toto oddělení. Ať se Nemocnici daří a dobrá pověst Porodnice, nechť se šíří dál:-)

S přáním všeho dobrého,

Lenka (email ředitelství)

Byla jsem velmi spokojena s přístupem i s péčí, která mi byla věnována v přípravné místnosti před porodem, ale i během porodu. Obě PA byly velmi milé, vše se mnou i partnerem předem komunikovaly a byly mi velkou oporou! Vážím si jejich práce, vykonávají ji s velkou empatií, pochopením a trpělivostí. Podmínky, které byly v místnosti nastaveny byly uklidňující (ticho, přítmí).

Rodička (dotazník na oddělení)

Se vším jsem byla maximálně spokojena. Nebyl tu nikdo, kdo by se choval nějak špatně. Všichni jsou velice příjemní a velice ohleduplní. Kéž by se takto chovali ve všech nemocnicích. Nemocnici budu všude doporučovat, hlavně tedy porodnici.

Rodička (dotazník na oddělení)

Jsem velmi spokojena s úrovní služeb a péčí o pacienta. Výborná kuchyně na nadstandardním pokoji.. Skvělý celý tým lékařů a sester. Velmi profesionální, ale zároveň lidský a milý přístup.

Rodička (dotazník na oddělení)