Služby

Poskytujeme širokou škálu služeb, které jsou přizpůsobeny individuálním potřebám a zajišťují kvalitní péči a podporu v oblasti těhotenství, porodu a péče o novorozence.

Těhotenská jóga


Těhotenská jóga je skvělou volbou pro udržení fyzické kondice a psychické pohody během těhotenství. V naší nabídce najdete speciální kurzy těhotenské jógy, které jsou přizpůsobeny potřebám budoucích maminek a zaměřují se na posílení svalstva, uvolnění napětí a přípravu na porod.

Individuální setkání párů s porodní asistentkou


Možnost popovídat si při jednorázové konzultaci v soukromí s porodní asistentkou.

Kurz laické první pomoci dětem pro budoucí rodiče


KPR (kardiopulmonální resuscitace) dítěte je důležitou dovedností, kterou by měli znát rodiče a pečovatelé. Pokud se dítě dostane do stavu zástavy srdeční činnosti nebo zástavy dýchání, správně provedená KPR může být život zachraňujícím postupem, který obnoví krevní oběh a zajištění přísunu kyslíku.

Kineziotaping


Kineziotaping je terapeutická metoda, která využívá elastické pásky k podpoře svalů, snížení bolesti a zlepšení pohybu. V naší praxi nabízíme kineziotaping jako součást komplexního terapeutického přístupu, který pomáhá při různých druzích bolestí a dysfunkcí.

Masáže novorozenence


Pokud mají maminky zájem, na oddělení dvakrát týdně dochází lektorka, která nabízí v rozsahu 30 minut minikurz masáží miminek.

Laktační poradenství


Někdy dochází po porodu a v šestinedělí k problémům s kojením, kdy kupř. dítě nechce sát nebo je kojení bolestivé. Laktační poradkyně pomáhá s těmito a dalšími potížemi.

Screening novorozenence


Individuální kurz s porodní asistentkou je skvělou možností pro připravení páru na porod a rodičovství. Porodní asistentka poskytuje osobní podporu, informace o porodních procesech a praktické dovednosti, aby vytvořila důvěru a jistotu v této důležité fázi života.

Strava


V předchozích letech prošel náš stravovací provoz velkými změnami. Začali jsme se intenzivně zabývat kvalitou a pestrostí jídla pro naše zaměstnance i pacienty. Důležitým milníkem bylo propojení stravovacího provozu a práce nutričního týmu, který novému konceptu dodal odborný směr.