Registrace k porodu - check-in

Registrace (check-in) je vstupní vyšetření v porodnici, kterou si vyberete k porodu. Probíhá mezi 36+0 až 37+6 týdnem těhotenství.

Co je cílem Check-inu?

Lékař zhodnotí Vaši anamnézu, celkový stav a zaměří se na přítomnost rizikových faktorů během těhotenství, dále provede UZ vyšetření. Porodní asistentka sepíše porodopis a vydá Vám potřebné dokumenty k prostudování.

Pokud lékař vyhodnotí, že se u Vás jedná o těhotenství s nízkým rizikem – nekomplikované fyziologické těhotenství, může péče dále probíhat u Vašeho registrujícího gynekologa, možno až do 40+6 týdnu těhotenství. Respektujeme však i přání rodiček nebo Vašich gynekologů, a je možné zůstat v péči porodnice i v případě low risk těhotenství.  

Pokud lékař vyhodnotí, že se jedná o těhotenství s rizikem rozvoje možných komplikací či přítomnosti rizikových faktorů, těhotná zůstává v pravidelné péči našich lékařů až do porodu v rizikové poradně.

Co s sebou?

  • průkaz zdravotní pojišťovny, občanský průkaz, těhotenskou průkazku

  • žádanku typu K – vystaví Vám ji Váš registrující gynekolog

  • výsledek kombinovaného screeningu z I. trimestru a podrobné morfologie plodu z II. trimestru těhotenství

  • první ranní moč

  • pokud máte přidružené nemoci, přineste také zprávy ze specializovaných vyšetření, provedených v průběhu těhotenství ke zhodnocení celkového stavu

  • porodní přání ke konzultaci

Kde nás najdete?

Poradna (prenatální ambulantní péče) probíhá v areálu Nemocnice Nymburk v suterénu budovy A, dveře s označením "Registrace těhotných" na konci chodby.

Jak se objednat?

Telefonicky nebo prostřednictvím objednacího formuláře v 34. týdnu těhotenství (po jeho odeslání Vás budeme obratem kontaktovat pro potvrzení termínu).

Chci se zaregistrovat

po, út, pá 8.00-14.00 hod.

Vypište prosím formulář níže a my Vás obratem kontaktujeme.
Můžete nám také zavolat.